Pardubanda

Regionální prodejna v Machoňově pasáži


Multifunkční prostor

Výstavy a koncerty v Pardubandě

Součástí prodejny regionálních potravin Pardubanda je také multifunkční prostor o rozloze 40m2. Tento prostor po celý rok žije kulturou těsně spjatou s Pardubicemi a okolím.

Aktuální výstava:

DARINA VOSÁHLOVÁ – VÝSTAVA OBRAZŮ: 26.3.-20.4.2018
Obrázek-Vosáhlová-compressor

Naším dlouhodobým cílem je zde vytvořit místo, které bude žít pardubickou kulturou. Poskytujeme výstavní prostor mateřským, základním a středním školám, místním umělcům a zájmovým skupinám – je možné zde prezentovat obrazy a jiná umělecká díla jako jsou keramika, skleněné nebo dřevěné výrobky.

Multifunkční prostor je také místo, kde mohou městské, krajské a státní instituce, ale také neziskové organizace a jiné spolky seznamovat veřejnost s aktuálními městskými tématy, diskutovat o nich, pořádat semináře nebo školení. Propojení prostoru s prodejnou dává příležitost běžným návštěvníkům, aby se o těchto tématech dozvěděli.

Multifunkční prostor je možné transformovat do podoby menší (komorní) scény pro pořádání různých akcí, např. autorská čtení, recitace, přednášky, prezentace, promítání filmů a další.

Samozřejmostí je skutečnost, že na jakékoliv akce zajistíme odpovídající catering – horké i studené nápoje, dezerty, slané občerstvení, rautové stoly.

Chcete u nás uskutečnit výstavu, představit svůj projekt či uspořádat komorní recitál?

KONTAKTUJTE NÁS!

Volné termíny pro vaši výstavu, prezentaci nebo vystoupení najdete v kalendáři akcí níže

 

multi